Najlepšie kasína

Sunny shores

Sunny Shores je 5 valcový, 27 výherný rad, ktorý je vyvinutý spoločnosťou Yggdrasil Gaming. Dá sa hrať na valcoch 5 × 5 od 10p po celej ploche stolových, mobilných a tabletových zariadení a má tému letného dobrodružstva, pretože je kombináciou video automatu a spoločenskej hry.

Vizuálne je Sunny Shores farebný a žiarivý – všetko, čo by ste od letnej tématiky očakávali. Automat sa nachádza sa v tropickom raji, symboly na valcoch zahŕňajú ovocie a skákacie slnko. Podľa vlastných slov Yggdrasil Gaming to vyzerá ako tropická verzia Teletubbies! Pokiaľ ide o výherné kombinácie, môžu sa vytvárať z ľavej a úplne pravej strany.

Pokiaľ ide o hrateľnosť, Sunny Shores je predovšetkým o funkcii Expansion Sunny Wild – každá Sunny Wild, ktorá pristane kdekoľvek na valcoch, sa bude rozširovať minimálne v 2 opačných smeroch. Expanzia môže byť 1 alebo 2 spiny v každom smere s expanziami prebiehajúcimi vertikálne, diagonálne a horizontálne. Ak budete mať šťastie, môžete ťažiť až zo 16 nových wild symbolov. Ak expanzia presiahne sadu navijakov, bude pokračovať na opačnej strane.

Keď na valcoch pristane nový wild symbol, aktivujete funkciu Sunny Wild Respin – výhra sú free spiny s tým, že expanzívny wild symbol zostane na valcoch do konca free spinov. Ak získate ďalšie Expanding Sunny Wild, získate ďalší respin. Spiny pokračujú, kým sa neobjaví žiadna nová rozširujúca sa slnečná divočina.

Sunny Shores je celkom jednoduchá hra, ktorá sa predovšetkým týka bonusu Sunny Wild – funkcie sa pravidelne spúšťajú, čo je síce dobré, ale jedná sa o nízky až stredný variant, ktorý skôr hovorí o veľkej zábave a nie až tak vysokých výhrach.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...