Najlepšie kasína

Turnaj v Doxxbet kasíne o 2 000 €

Synot hry sú v Doxxbet kasíne všetkým známe. Provider Synot spolu s kasínom Doxxbet si pre Vás pripravili ďalší turnaj o 2 000 €. Čakajú ťa nové hry, tak neváhaj a roztoč kolotoč výhier na online automatoch, ktoré majú funkciu DOUBLE, ktorá ti umožní výhru zdvojnásobiť. Pridaj sa do turnaja v rozmedzí 16. apríla do 22. apríla. Nepremrhaj šancu vyhrať a zároveň získať bonus.

Synot turnaj trvá 7 dní! Každým dňom tak hráš a získavaš body. Ako už býva zvykom až 50 najlepších hráčov (ktorí majú najvyšší počet bodov) čaká štedrá odmena bonusov až do výšky 350 € v závere tohto skvelého turnaja.

Jediné čo musíš spraviť, je hrať hry od Synot a každým dňom zbierať body. 50-ti najlepší získavajú body v rozmedzí od 1 do 50 bodov. Čím viac stavíš tým viac bodov získavaš. Vyplatený bonus získavaš len raz na konci turnaja. Ten najlepší získava 150 €. 50-tim hráčom bude výhra pripísaná vo forme bonusu, bez akýchkoľvek skrytých podmienok, na konci Synot turnaja o 2 000 €.

Hry od spoločnosti Synot sú:

Fruit Awards, Respin Joker, Firebird Double 27, Book of Secrets, Lucky Pot, Joker 40, Fruiti, Hunter’s Spirit, Fruity Gold, Vampire Bride.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...