Najlepšie kasína

Turnaj v Doxxbet kasíne o 3 000 €

Začiatok apríla je spájaný ako vždy s jedným z najkrajších sviatkov v roku. Áno bavíme sa o Veľkej noci. Doxxbet casíno si pre Vás pripravilo v tieto dni veľký turnaj o 3 000 €. Uži si zábavu a roztoč to v online casíne Doxxbet. V čase 1. až 6. apríla na teba čaká jedinečný casíno turnaj , v ktorom sa rozdáva suma 3 000 €! 

Zabojuj o bonus a zatoč to v Playtech hrách ktoré nájdeš v sekcii automaty. Nezabúdaj že body sú pripočítavané každý deň. Prvých 50 najlepších hráčov s najvyšším počtom bodov čaká odmena v podobe bonusov až do výšky 500 € do záveru turnaja.

Je to jednoduché. Stačí hrať Playtech hry a každým dňom v trvaní od 1. apríla do 6. apríla zbieraš body. 50 hráčov ktorí v priebehu celého dňa (24 hodín) stavia najviac peňazí, získavajú body v rozmedzí od 1 až 50 bodov. Bonusy sa nevyplácajú každý deň, ale súčet sa zráta až v závere turnaja. Ten najlepší získava bonus až 500 €. Výhra sa pripisuje 50-tim najlepším hráčom v podobe bonusu bez akýchkoľvek skrytých podmienok.

Je potrebné sledovať tabuľku poradia na stránkach Doxxbet casína. Tam zistíš ako sa ti v tomto turnaji o 3 000 € darí. Aktualizácia tabuľky je v intervale každých 15 minút a počet denných bodov sa uzatvára vždy o polnoci.

Hry od spoločnosti Playtech sú nasledovné: Legacy Of The Wild, White King, Berry Berry Bonanza, Gem Heat, Buffalo Blitz, Anaconda Wild, Halloween Fortune, Epic Ape, Royal Respin Deluxe, Dragon Champions, Frankie Dettori’s Magic Seven, Great Blue, Heart of the Frontier, Age of Egypt, The Mask of Zorro, Lotto Madness, Wolves! Wolves! Wolves!, Sacred Stones, Da Vinci’s VaultUpgradium, Cat Queen, Pharaoh’s Secrets, Maji Wilds, Jungle Giants, Gaelic Luck, Tiger Claw, Ways of the Phoenix, White King II, Treasures of the Lamps, Galactic Streak, Buckle up, Big Shots, Bonus Bears.

Prajeme Veľkú noc plnú výhier a zábavy!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...