Najlepšie kasína

Vikings Go to Hell

Naša recenzia slotu Vikings Go to Hell vám poskytne prehľad o tomto vydaní hry Yggdrasil. Hracia mriežka 4×5, 25 výherných línií a stredne veľká až vysoká variancia ponúknu niečo pre všetkých hráčov.

Rovnako ako iné online kasínové hry od spoločnosti Yggdrasil, aj táto produkcia automatov obsahuje tlačidlá pre hry „Spin“, „Max Bet“ a „Auto Spin“. V ľavej dolnej časti obrazovky nájdete displeje pre počet riadkov a celkovú hodnotu mincí. Kliknutím na znak „+“ môžete preskúmať nastavenia hry a výplatnú tabuľku.

Ďalšie nezabudnuteľné vikingské dobrodružstvo

Spoločnosť Yggdrasil Gaming je známa tým, že pre svoje sloty skúma nové témy. Nie je to však prvýkrát, čo sa vývojár vydal do vikingského sveta. Ak ste vášnivým fanúšikom online výherných automatov a iných produkcií, ktoré fungujú na softvéri od Yggdrasila, možno budete vedieť, že téme sa to v posledných mesiacoch už podarilo, vďaka Vikings Go Berzerk a Vikings Go Wild.

Ako hra na sloty optimalizovaná pre Android a iPhone má Vikings Go to Hell ľahko pochopiteľnú obrazovku a množstvo bonusov. Stávky tu budú začínať od 0,01 kreditu do 100,00, s možnosťou dosiahnuť maximálnu stávku v jednom otočení.

Výhra sa vypláca vtedy, keď sa na valcoch zhodujú najmenej tri podobné symboly. Väčšie výhry je možné zbierať, keď sú aktivované špeciálne symboly.

Dve úrovne free spinov

Keď je aktivovaný režim free spinov, hráči vstúpia do podsvetia, kde je možné získavať ďalšie zatočenia. Tento bonus má dve úrovne a porazenie démona spôsobí točenie navyše.

Ak môžete poraziť lorda reťazí v prvej úrovni, budete odmenení výletom do druhej úrovne, ktorá sa môže pochváliť divočinou navyše. V druhej úrovni je nepriateľom Lucifer. Ale keď je tento démon porazený, môžete získať obrovské ceny, kde sa výhry strojnásobia.

Zbierajte pokladnice

Okrem bezplatných zatočení a rozptýlenia sa táto hra môže pochváliť aj bojovými funkciami a truhlicami s pokladmi, ktoré je možné zbierať pozdĺž cesty.

Funkcia boja má za úlohu transformovať veľké symboly výhier na sticky wild symboly, ktoré zostanú na valcoch pri jednom opakovaní. To sa dá aktivovať, keď sa na valcoch zobrazia dva rozptyly. A ak je boj vyhraný, môžete posunúť metre zbierania zúrivosti a divočina zostane lepkavá na ďalšie roztočenie.

Okrem toho truhly s pokladom tiež robia tento online automat lukratívnym. Tento symbol sa objaví iba na valci 5 a môže obsahovať jednu z dvoch kamenných tabliet – dobrú tabletu a epickú tabletu. Ak ste našli dobrý tablet, môže vám ponúknuť sedem roztočení zadarmo, 30 zúrivých bodov a 150 až 300 mincí. A ak môžete nazbierať epický tablet, keď hráte o skutočné peniaze, máte šancu zarobiť 12 až 16 roztočení zadarmo, 30 zúrivých bodov a 600 až 1 200 mincí.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...