Najlepšie kasína

Záhadné kasíno v Anglicku

Podzemie stredovekého domu v Anglicku v sebe ukrýva zaujímavé a jedinečné kasíno, ktoré sa nazývaj aj „Záhadné kasíno v Anglicku“. Podobných zaujímavých kasín je na svete viac, no častejšie sa vyskytujú v mestách, známych vysokou frekventovanosťou hráčov ako Las Vegas a Monako. My Vám prinášame pohľad na jedno z najjedinečnejších kasín v Anglicku.  

Za zrodom tohto kasína stojí Archie Montgomery, poľnohospodár a člen známej rodiny Montgomerov. Ako spoluvlastník rozľahlého historického domu z 13. storočia, ktorý pod menom celej rodiny prenajímal na veľké spoločenské akcie, svadby, dovolenky a iné akcie.

Dom by na prvý pohľad mohol pôsobiť ako z hororu je vybavený veľmi luxusne. O jeho rozsiahlosti hovorí i 25 izieb, veľká jedáleň pre asi 100 ľudí, tanečnú sálu pre 150 osôb, niekoľko desiatok kúpeľní, tenisové kurty, golfové ihrisko, bazén, kúpele a mnoho ďalších.

No, vráťme sa späť k hazardným hrám a konkrétne ku pokladu, ktorý tento dom ukrýva v podzemných priestoroch, kasínu s názvom „Záhadné kasíno v Anglicku“. Podzemný priestor je priestorovo obmedzený, má nízke stropy a hráči sa k nemu môžu dostať iba ak si prenajmú celý dom. A aj v tom sa skrýva čaro tohto kasína. Hrať v ňom môže až 30 hráčov. V jedinečných priestoroch si môžu zahrať klasické hry ako blackjack, poker alebo ruletu.

Záhadné kasíno v Anglicku dýcha jedinečnou atmosférou a je lákadlom mnohých hráčov. 

Čítajte viac o zaujímavostiach vo svete hazardných hier TU.

Zaujalo vás kasíno v Anglicku a radi by ste si ho vyskúšali v priamom prenose, a to priamo v live kasíne? Zaregistrujte sa a získajte rôzne druhy bonusov ako vstupný bonus, bonus bez vkladu či iné bonusy.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...