Najlepšie kasína

Stratégia online kasína – bankroll management

Počuli ste už o Bankroll Management ? Takisto ako v kamennom kasín i v online kasín existuje mnoho faktorov, ktoré ovplyvňujú to, či a koľko vyhráte, vrátane šťastia. Jeden z hlavných faktorov je najmä dodržiavanie stratégia online kasína – bankroll manegement. Bližšie sa pozrieme na čo tento faktor vlastne je a ako ho používať.

Čo to vlastne stratégia online kasína – bankroll management je ?

Bankroll každého hráča tvoria všetky peniaze, ktoré ste sa rozhodli investovať do hry. Jedná vlastne o váš osobný budget na hranie. Pravidlo, ktoré treba dodržiavať znie, že váš bankroll treba stále dodržiavať a mali by ho tvoriť iba peniaze ktoré si môžete dovoliť prehrať a ich prípadná strata, nijak neovplyvní váš osobný život.

Hrať s peniazmi, ktorých strata vás neovplyvní

Je to fakt a pravda, ktorej by sa mal každý hráč držať. Je potrebné mať oddelené peniaze na život a peniaze na hranie. A nikdy by sa tieto dve peňažné balíčky zamiešať. Túto radu treba striktne dodržiavať aby ste mohli spokojne žiť a vaše hranie by neovplyvnilo normálny život. Keď si nebudete môcť kúpiť jedlo, zaplatiť hypotéku, benzín, nájom, bude už neskoro.

Bez ohľadu na to aký dobrý hráč ste a koľko šťastia máte, takmer v každom hráčskom živote príde chvíľa, kedy budete prehrávať. Môže to byť iba chvíľkové alebo to môže trvať aj dlhšie. Práve preto je potrebné dodržiavať svoj bankroll management, ktorý si dopredu nastavíte ako chcete svoje peniaze spravovať.

A ako si určiť optimálnu výšku vkladu na hranie ?

Najprv si určíte výšku celkového bankroll, potom ho musíte rozdeliť na menšie časti, ktoré sú vyhradené pre každú sériu, ktorej sa chcete v budúcnosti zúčastniť. Existujú dva spôsoby ako si hráči bankroll rozdeľujú. Prvým je percento z vášho bankrollu. Pri automatoch by to nemalo presiahnuť 10 percent. Druhým je rozdelenie podľa počtu dní. Ak ste sa rozhodli, že v mesiaci budete hrať iba napríklad 5 dní, tak Váš mesačný bankroll si vydelíte piatimi a dostanete sumu, ktorú môžete investovať za daný deň.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...