Najlepšie kasína

Joker Strong

Jocker Strong automat je úžasne navrhnutý automat, ktorý každému hráčovi s istotou zaručuje herný pôžitok. Navrhla ho spoločnosť Kajot, ktorá mu pridelila 5 valcov, 5 výherných línií a taktiež funkcie, ktoré sú preň jedinečné a upútajú srdce nejedného vášnivého hráča. Každý hráč má možnosť vsadiť od 10 do 1000 mincí na jedno zatočenie.

Autor Joker Strong

Tento automat navrhla spoločnosť, ktorá sa radí medzi najlepších vývojárov automatov na hazardné hry na svete so špecializáciou na tvorbu hracích automatov. Hry od Xatronic ponúka ako jedno z prvých Kasíno Kajot.

Téma Joker Strong automatu

Téma je určená pre všetkých hráčov, či začiatočníkov ale tých skúsenejších. Môžete sa stretnúť so žolíkom ale aj ovocnými a číselnými symbolmi. Joker Strong automat zaujme všetkých hráčov svojim prevedením a tematikou.

Vysoké výhry v bonusovej hre Joker Strong

Tento výherný automat nám ukazuje celú škálu symbolov, ktoré môžu prinášať vysoké výhry. Symbol Joker BAR je Wild symbolom tejto hry. Bonusovú hry Magic Joker môžete začať hrať tak, že musíte mať tento symbol Joker BAR na  strednom políčku hracieho poľa. Na všetky vonkajšie hracie polia sa bude následne presúvať žolík, čo Vám dáva možnosť vytvoriť ďalšie výherné kombinácie.

Špeciálne symboly

Ako náhrada za všetky ostatné symboly, okrem scatter sympolu, slúži symbol žolíka. Scatter výhry máte možnosť získať ak máte tri a viac scatter symbolov, ktoré nemusíte ani zoradiť na výhernú líniu. Výhra bude dvojnásobne vyššia za 15 rovnakých symbolov.

Funkcie výherného automatu Joker Strong

Funkcie pomáhajú hráčom k ich výhre. Sú to napríklad  hazardné funkcie, dvojité výhry a scatter výhry.

Výhody Joker Strong

Joker strong je jednoduchý na používanie a je v ňom možné získať bonus bez nutnosti vkladu. Ďalšími výhodami sú jednoznačne výborná grafická stránka a zvuk, ktorý Vám dopraje zážitok spolu s bonusovými hrami.

Nevýhody

Moderným hráčom sa nemusí zapáčiť klasická téma.

Podobné automaty

Podobné automaty od rovnakého výrobcu sú napríklad Bonus Star, Dynamite 27, Karaoke King, Lucky Bar, Joker Dream, Ring of Fire XL,atď.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...